Звернення № 6207

#6207 створено 15 Липня 2019

104

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.339398722984, 30.78775787937

НА РОЗГЛЯДІ

На земельній ділянці кадастровий номер 3220882600:03:001:0763 злодії організували захоронення побутових відходів.
Надані мною фотографії свідчать, що на день 28.08.2018 р. протиправна діяльність ділків була в повному розпалі.
По факту протиправних дій злодіїв було порушено кримінальне провадження №18110100001818 від 21.08.2019 р. та незважаючи на це, протиправна діяльній ділків продовжується, про що свідчить світлина від 13.07.2019 р. із якої очевидно, що кількість накопиченого сміття зросло в десятки разів.
Прошу, негайно припинити протизаконну діяльність, винних притягнути до відповідальності, примусити їх вилучити із землі відходи, та утилізувати згідно існуючих норм поводження з ТПВ.

15.07.2019, 16:27 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.07.2019, 16:27 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця