Звернення № 6205

#6205 створено 15 Липня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Київська, 81, Ірпінь, Київська обл., Україна, 08200
Координати сміттєзвалища: 50.509918, 30.202992
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Серпня 2019

ВИКОНАНО

Прошу вжити заходів щодо ліквідації звалища за крординатами : Шир 50.50996↵ Дов 30.20300.

15.07.2019, 16:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.07.2019, 16:28 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.07.2019, 09:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.07.2019, 19:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 15.07.2019 № Д 31.2723.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Докучаєва О.Р. від 14.07.2019 № 6205-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.509918, 30.202992 та повідомляє, що стихійне сміттєзвалище ліквідоване, фото підтвердження додається.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

29.07.2019, 19:15 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником