Звернення № 6204

#6204 створено 15 Липня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.374080160114, 30.272494286364
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Серпня 2019

В РОБОТІ

побутове сміття, чотори холодильники

15.07.2019, 16:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.07.2019, 16:28 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.07.2019, 09:25 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.08.2019, 11:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 15.07.2019 № Б 13.2721.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Бугайченко Л.А. від 13.07.2019 № 6204-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища та повідомляє.
Листом від 31.07.2019 № 682/02-26 Білогородська сільська рада повідомила, що стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване до 01.09.2019 силами КП «ККП с. Білогородка».

Статус: Надано відповідь