Звернення № 6203

#6203 створено 15 Липня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.377976750487, 30.262176029401
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Серпня 2019

В РОБОТІ

будівельне сміття

15.07.2019, 16:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.07.2019, 16:28 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.07.2019, 09:26 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.08.2019, 11:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 15.07.2019 № Б 13.2728.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Бугайченко Л.А. від 13.07.2019 № 6203-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища та повідомляє.
Листом від 31.07.2019 № 679/02-26 Білогородська сільська рада повідомила, що стихійне сміттєзвалище розташоване на земельній ділянці, яка перебуває в приватній власності Манучарова Євгена Сергійовича.
З метою вирішення даного питання, сільська рада звернулась до власника земельної ділянки

Статус: Надано відповідь