Звернення № 6190

#6190 створено 15 Липня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: провулок Глінки, 4, Ірпінь, Київська обл., Україна, 08200
Координати сміттєзвалища: 50.506336094252, 30.210385322571
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Серпня 2019

ВИКОНАНО

Сміття в лісі.

15.07.2019, 16:39 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.07.2019, 16:39 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.07.2019, 09:48 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.07.2019, 18:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 16.07.2019 № Н 31.2731.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Новикова М.М. від 11.07.2019 № 6190-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.506336094252, 30.210385322571 та повідомляє, що стихійне сміттєзвалище ліквідоване, фото підтвердження додається.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

31.07.2019, 18:42 Підтвердження виконання Заявником.

Дякую, все добре.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником