Звернення № 6186

#6186 створено 15 Липня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Кіровоградська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.444860086599, 32.243725061417
Відповідальний: Кіровоградська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Серпня 2019

В РОБОТІ

Між полів не санкціановане сміттєзвалище будівельного сміття.

15.07.2019, 16:50 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.07.2019, 16:50 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.08.2019, 14:25 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

08.08.2019, 14:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

відповідь надано листом від 07.08.2019 року № Л-860/06-05


Документи:

Статус: Надано відповідь