Звернення № 6180

#6180 створено 10 Липня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Семенівка, Миколаївська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 47.935806100187, 31.067947894335
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Серпня 2019

В РОБОТІ

cтихійне сміттєзвалище біля кладовища.

10.07.2019, 20:58 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.07.2019, 20:58 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.07.2019, 11:33 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.08.2019, 11:23 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьовано Ваше звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища біля кладовища у с. Семенівка за координатами 47.935806100187, 31.067947894335.
За результатами опрацювання, з метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації сміттєзвалища надано відповідні доручення Державній екологічній інспекції у Миколаївській області, Благодатненській сільській об’єднаній територіальній громаді.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області під час розгляду Вашого звернення встановлено, що відповідно до фотоматеріалів, які додаються до звернення та за вказаними координатами 47.935806100187, 31.067947894335, а саме на межі с. Семенівка Арбузинського району біля кладовище зафіксовано несанкціоноване сміттєзвалище відходів різного морфологічного складу (побутові, будівельні відходи, сухе гілля, картон). Будь-які попереджувальні аншлаги щодо заборони розміщення відходів чи контейнери для організованого збору сміття на вказаній території відсутні. За результатами перевірки на адресу Арбузинської райдержадміністрації та Благодатненської сільської об’єднаної територіальної громади направлено приписи щодо вжиття заходів реагування.
За інформацією Благодатненської сільської об’єднаної територіальної громади ліквідація несанкціонованого сміттєзвалища заплановано на жовтень 2019 року.
Ліквідація сміттєзвалища знаходиться на контролі Благодатненської сільської об’єднаної територіальної громади.
Про результати проведеної роботи буде повідомлено додатково.

Статус: Надано відповідь

28.08.2019, 14:56 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

За інформацією Благодатненської сільської об’єднаної територіальної громади у серпні 2019 року були встановлені попереджувальні аншлаги щодо заборони розміщення відходів. Також була проведена роз’яснювальна робота з населенням та на сайті Благодатненської сільської об’єднаної територіальної громади розміщена інформація щодо заборони створення несанкціонованих сміттєзвалищ на території селищної громади.
Ліквідація несанкціонованого сміттєзвалища заплановано на жовтень 2019 року.
Ліквідація сміттєзвалища знаходиться на контролі Благодатненської сільської об’єднаної територіальної громади.

Статус: Надано відповідь