Звернення № 6179

#6179 створено 10 Липня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: провулок Глінки, Ірпінь, Київська обл., Україна, 08200
Координати сміттєзвалища: 50.506736961031, 30.209151789641
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Серпня 2019

ВИКОНАНО

Купа сміття в лісі.

10.07.2019, 20:58 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.07.2019, 20:59 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.07.2019, 10:24 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.07.2019, 18:30 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 11.07.2019 № Н 31.2647.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Новикова М.М. від 10.07.2019 № 6179-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.506736961031, 30.209151789641 та повідомляє, що стихійне сміттєзвалище ліквідоване, фото підтвердження додається.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

31.07.2019, 19:05 Підтвердження виконання Заявником.

Дякую, все прибрали.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником