Звернення № 6175

#6175 створено 10 Липня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Вишнева, 78-96, Буча, Київська обл., Україна, 08292
Координати сміттєзвалища: 50.554105061533, 30.189124345889
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Серпня 2019

ВИКОНАНО

Прошу усунути стихійне сміттєзвалище в м. Буча між вулицями Вишнева та Є.Коновальця.

10.07.2019, 21:00 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.07.2019, 21:00 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.07.2019, 10:24 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.07.2019, 16:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 12.07.2019 № М 36.2665.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Майорова Д.А. від 10.07.2019 № 6175-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.554105061533, 30.189124345889 та повідомляє.
Листом від 26.07.2019 № 04-08/2/2403 виконавчий комітет Бучанської міської ради повідомив, що стихійне сміттєзвалище ліквідоване, фото підтвердження додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

30.07.2019, 12:13 Підтвердження виконання Заявником.

Підтверджую. Сміттєзвалище ліквідоване. Дякую.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником