Звернення № 6174

#6174 створено 10 Липня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Максима Залізняка, 5, Черкаси, Черкаська область, Україна, 18000
Координати сміттєзвалища: 49.431661, 32.059996
Відповідальний: Черкаська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Серпня 2019

ВИКОНАНО

Біля смітника сміттєзвалище

10.07.2019, 21:02 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.07.2019, 21:02 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.07.2019, 17:28 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

30.07.2019, 17:36 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Обласною державною адміністрацією розглянуто звернення. Для вирішення порушеного питання в межах повноважень були надані відповідні доручення структурним підрозділам ОДА, Головному управлінню Держгеокадастру в області та Державній екологічній інспекції Центрального округу. Також копію звернення було направлено до виконавчого комітету Черкаської міської ради для вжиття заходів в межах повноважень.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

01.08.2019, 16:44 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником