Звернення № 6173

#6173 створено 10 Липня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.600462, 30.331272
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Серпня 2019

ВИКОНАНО

київська обл
Києво святошинський район
с мощун
свалка мусору на озері
немає бачків для сміття

10.07.2019, 21:02 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.07.2019, 21:02 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.07.2019, 10:29 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.07.2019, 10:30 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

питання вирішено в робочому порядку

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

06.08.2019, 11:30 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

за вказаними координатами стихійне сміттєзвалище розташоване на території Вишгородського району

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

06.08.2019, 22:01 Підтвердження виконання Заявником.

Сміття прибрали

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником