Звернення № 6169

#6169 створено 10 Липня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Львівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.097810395297, 23.614718690515
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Серпня 2019

В РОБОТІ

Саме розпал купального сезону, у вказаному місці багато людей з наметами. На самому початку відпочинкової території на лівому березі річки є знак ” Бережіть природу. Підтримуйте чистоту”, іронічно саме коло нього з”явилося стихійне сміттєзвалище, яке щодня зростає.
До того ж, під дією дощів і сонця шкідливі продукти розпаду сміття потрапляють у воду і ґрунт, створюючи загрозу здоров”ю людей.

10.07.2019, 21:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.07.2019, 21:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця