Звернення № 6168

#6168 створено 10 Липня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69061
Координати сміттєзвалища: 47.860004030727, 35.103309229016
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Серпня 2019

В РОБОТІ

Поруч із будинком 222В по проспекту Соборному в м. Запоріжжі перевернуті сміттєві баки, велике звалище побутових відходів та гілок дерев. Тривалий час ніхто не прибирає, обсяг сміття весь час зростає. Зверталися на ”гарячу лінію” виконавчого комітету Запорізької міської ради, до Інспекції з благоустрою Запорізької міської ради, але жодної реакції на звернення немає.

10.07.2019, 21:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.07.2019, 21:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.07.2019, 13:28 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.08.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

27.08.2019, 10:24 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області

Статус: Надано відповідь

27.08.2019, 11:14 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області

Статус: Надано відповідь

27.08.2019, 13:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Інспекцією з благоустрою Запорізької міської ради

Статус: Надано відповідь