Звернення № 6161

#6161 створено 8 Липня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.456133628039, 30.557141304016
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 7 Серпня 2019

НЕ ВИКОНАНО

На Трухановом острове обнаружена стихийная свалка.
Более точные координаты:
50.456850
30.556428

08.07.2019, 11:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

08.07.2019, 11:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.08.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено