Звернення № 6106

#6106 створено 2 Липня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: 10000, Житомир, Житомирська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.290587833459, 28.607113927537
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Серпня 2019

В РОБОТІ

Влітку, особливо у спеку, людей тягне до води. Житомир хоч і не має моря, проте має пляж у гідропарку та кар’єри, де відпочивають місцеві жителі. Одним із улюблених місць відпочинку містян є Богунський кар’єр, глибиною близько 20 метрів оточений з одного боку пісчаним пляжем і з іншого кам’янистими виступами. Традиційно вважається диким і стихійним місцем не обладнаним для відпочинку. За відсутності поблизу контейнерів для збору ТПВ та байдужості відпочивальників до навколишнього середовища, місце відпочинку, поступово перетворюється на сміттєве звалище. Звичайно, деякі люди не надають великого значення проблемі сміття, оскільки не розуміють, якої шкоди, крім неприємного запаху, він може нанести. У складі відходів можуть перебувати отруйні легкі речовини, хімічні сполуки, важкі метали, які разом з опадами можуть потрапляти у водойми через ґрунтові води. Ситуація критична, тому потребує негайного вирішення. Прошу вжити заходів, щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища та розглянути можливість встановлення, в даному місці, контейнерів для збору ТПВ.

02.07.2019, 11:23 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.07.2019, 11:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.07.2019, 15:58 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.07.2019, 16:18 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 02.07.2019 за № 6106 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в місті Житомирі на Богунському кар’єрі, за наступними координатами: 50.290587833459, 28.607113927537 та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.


Документи:

Статус: Надано відповідь

31.07.2019, 16:16 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 02.07.2019 за № 6106 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в місті Житомирі на Богунському кар’єрі, за наступними координатами: 50.290587833459, 28.607113927537 та повідомляє.
Відповідно до листа Управління житлового господарства Житомирської міської ради від 24.07.2019 за № 1-1058 міською постійно діючою комісією з питань поводження з безхазяйними відходами розглянуто звернення.
З метою вирішення даного питання по суті, департаменту містобудування та земельних відносин міської ради доручено надати інформацію щодо приналежності даної території.
Після отримання зазначеної інформації, питання ліквідації безхазяйного сміттєзвалища утвореного біля Богунського кар’єру повторно розглядатиметься на черговому засіданні міської постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами.


Документи:

Статус: Надано відповідь

28.08.2019, 11:33 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 02.07.2019 за №6101 про стихійне сміттєзвалище, яке складається із гранітних відходів каменеобробної промисловості та забруднює територію орієнтовною площею 4 га., що знаходиться за адресою: вул. Жовтнева, місто Коростишів, Житомирська область за наступними координатами: 50.330475362195, 29.033873230219 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення повторно направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Коростишівської районної державної адміністрації, Коростишівської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.


Документи:

Статус: Надано відповідь

28.08.2019, 11:38 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 02.07.2019 за № 6106 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в місті Житомирі на Богунському кар’єрі, за наступними координатами: 50.290587833459, 28.607113927537 та повідомляє.
Відповідно до листа Управління житлового господарства Житомирської міської ради від 24.07.2019 за № 1-1058 міською постійно діючою комісією з питань поводження з безхазяйними відходами розглянуто звернення.
З метою вирішення даного питання по суті, департаменту містобудування та земельних відносин міської ради доручено надати інформацію щодо приналежності даної території.
Станом на 27.08.2019 інформація щодо ліквідації даного сміттєзвалища відсутня, тому Ваше звернення повторно направлено до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

26.09.2019, 17:18 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 02.07.2019 за № 6106 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в місті Житомирі на Богунському кар’єрі, за наступними координатами: 50.290587833459, 28.607113927537 та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи вищевказане та відсутність інформації стосовно вирішення даного питання, управління втретє направило Ваше звернення до Бердичівської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді, Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь