Звернення № 6105

#6105 створено 2 Липня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Ювілейна, 7, Зміїв, Харківська область, Україна, 63404
Координати сміттєзвалища: 49.681176893581, 36.325410157442
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Серпня 2019

В РОБОТІ

Шановний пане Остап Михайловичу!

Три роки тому, ми зверталися з великим проханням до вас, з питання що турбує велику кількість населення м Зміїв, Харьківської обл. Після звернення, було здійснено декілька перевірок - де проблема була озвучена, та були прийняті деякі заходи. Але взагалі проблема не вирішена - нажаль усе залишилося як було.

У 2018 р. Було створено випуск новин телеканалу ”Зміїв медіа” - там були названі строки вирішення питання (посилання > https://www.dropbox.com/s/cufuxhjhvkqxg1d/vipusk_telenovin_prisviacheniy_do_diy_molokozavodu_u_m_zmiyiv.webm?dl=0)

Але і за цей час ситуація не змінилася. Завод продовжує викидувати велику кількість кіптяви та сажі у повітря. Роза вітрів така, що кіптяву зносить на житловий масив(мікрорайон), та великий часний сектор. Усе це створюється круглий рік. Дуже важко дихати. Кіптява осідає на вікнах, на білизні, що сушиться на вулиці, та інше. Будь ласка, зверніть увагу та допоможіть.
Дякуємо!

У додатку - декілька фотографій зроблених у різний час на протязі трьох років
Хронологія документообігу (формат PDF) > https://www.dropbox.com/s/57jmhseac41hkid/dokumentoobert_po_dymu_molokozavodu_mista_zmiiv_kharkivskoi_obl.pdf?dl=0

02.07.2019, 11:33 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.07.2019, 11:33 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.07.2019, 11:22 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.07.2019, 11:23 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Департаментом екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації розглянуто Ваше звернення щодо викидів великої кількості кіптяви та сажі в атмосферне повітря заводом, яке було направлено на електронний сервіс «Інтерактивна мапа Міністерства екології та природних ресурсів України» (ecomapa.gov.ua) та повідомляє наступне.
Відповідно до Положення про електронний сервіс «Інтерактивна мапа Міністерства екології та природних ресурсів України» (ecomapa.gov.ua), затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України 23.01.2017 № 17 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.05.2017р. за № 658/30526, метою створення та функціонування зазначеного сервісу є - забезпечення своєчасного реагування на електронні звернення громадян щодо виявлення місць чи об’єктів несанкціонованих та неконтрольованих звалищ відходів.
Ураховуючи, що питання порушення вимог природоохоронного законодавства внаслідок здійснення суб’єктами господарювання викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря не відповідає засадам функціонування електронного сервісу «Інтерактивна мапа Міністерства екології та природних ресурсів України», пропонуємо Вам направити відповідні звернення безпосередньо до Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.


Документи:

Статус: Надано відповідь