Звернення № 6103

#6103 створено 2 Липня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Подільська, 20А, Житомир, Житомирська область, Україна, 10001
Координати сміттєзвалища: 50.254650044872, 28.648220188916
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Серпня 2019

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище на березі річки Кам’янка.
Однією з найбільш гострих екологічних проблем є забруднення навколишнього природного середовища твердими побутовими відходами. У складі відходів можуть перебувати отруйні легкі речовини, хімічні сполуки, важкі метали, які разом з опадами можуть потрапляти у водойми через ґрунтові води. Сміття, яке потрапляє у водойму забруднює екосистему в цілому. Ситуація критична, тому потребує негайного вирішення. Прошу вжити заходів, щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища та розглянути можливість встановлення, в даному місці, контейнерів для збору ТПВ.

02.07.2019, 11:25 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.07.2019, 11:26 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.07.2019, 15:42 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.07.2019, 16:17 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 02.07.2019 за № 6103 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться за адресою: м. Житомир вул. Подільска 20-А, на березі річки Кам’янка, за наступними координатами: 50.254650044872, 28.648220188916 та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.


Документи:

Статус: Надано відповідь

31.07.2019, 09:36 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 02.07.2019 за № 6103 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться за адресою: м. Житомир вул. Подільска 20-А, на березі річки Кам’янка, за наступними координатами: 50.254650044872, 28.648220188916 та повідомляє.
Відповідно до листа Управління житлового господарства Житомирської міської ради від 18.07.2019 за № 1051 міською постійно діючою комісією з питань поводження з безхазяйними відходами 16.07.2019 розглянуто звернення та прийнято рішення доручити КП «АТП 0628» Житомирської міської ради в місячний термін, виконати роботи з ліквідації зазначеного безхазяйного сміттєзвалища.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

28.08.2019, 11:37 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення за № 6103 від 02.07.2019 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Подільска 20-А, на березі річки Кам’янка, за наступними координатами: 50.254650044872, 28.648220188916 та повідомляє.
Відповідно до листа Управління житлового господарства Житомирської міської ради від 18.07.2019 за № 1051 міською постійно діючою комісією з питань поводження з безхазяйними відходами 16.07.2019 розглянуто звернення та прийнято рішення доручити КП «АТП 0628» Житомирської міської ради в місячний термін, виконати роботи з ліквідації зазначеного безхазяйного сміттєзвалища.
Так як станом на 27.08.2019 інформація, щодо ліквідації вищезгаданого сміттєзвалища відсутня, Ваше звернення направлено до Державної екологічної інспекції Поліського округу для вжиття заходів щодо ліквідації даного сміттєзвалища та притягнення винних до відповідальності згідно чинного законодавства.
Враховуючи вищезазначене та відсутність інформації про виконання даного звернення Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

26.09.2019, 17:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 02.07.2019 за № 6103 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в місті Житомирі на Богунському кар’єрі, за наступними координатами: 50.290587833459, 28.607113927537 та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи вищевказане та відсутність інформації стосовно вирішення даного питання, управління втретє направило Ваше звернення до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді, Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

16.10.2019, 15:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 02.07.2019 за № 6103 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться за адресою: м. Житомир вул. Подільска 20-А, на березі річки Кам’янка, за наступними координатами:
- 50.254650044872, 28.648220188916 та повідомляє.
Відповідно до листа КП «АТП-0628» Житомирської міської ради від 27.08.2019 за № 568 комунальним підприємством ліквідовано звалище за адресою вул. Подільська, 20 а.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника