Звернення № 6101

#6101 створено 2 Липня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Жовтнева, Житомирська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.330475362195, 29.033873230219
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Серпня 2019

ВИКОНАНО

Близько чотирьох гектарів землі занедбані відходами від каменеобробки. Територія забруднення збільшується з кожним роком

02.07.2019, 11:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.07.2019, 11:28 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.07.2019, 15:40 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.07.2019, 16:16 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 02.07.2019 за №6101 про стихійне сміттєзвалище, яке складається із гранітних відходів каменеобробної промисловості та забруднює територію орієнтовною площею 4 га., що знаходиться за адресою: вул. Жовтнева, місто Коростишів, Житомирська область за наступними координатами: 50.330475362195, 29.033873230219 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому поряд-ку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Коростишівської районної державної адміністрації, Коростишівської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.


Документи:

Статус: Надано відповідь

31.07.2019, 16:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 02.07.2019 за №6101 про стихійне сміттєзвалище, яке складається із гранітних відходів каменеобробної промисловості та забруднює територію орієнтовною площею 4 га., що знаходиться за адресою: вул. Жовтнева, місто Коростишів, Житомирська область за наступними координатами: 50.330475362195, 29.033873230219 та інформує.
Відповідно до листа Державної екологічної інспекції Поліського округу від 29.07.2019 за № 2368/2/3-07 Державної екологічною інспекцією у Житомирській області спільно з слідчим відділенням Коростишівського РВ УМВС України в Житомирській області 22.08.2013 року проведено обстеження земельної ділянки, яка знаходиться на території Коростишівської міської ради за межами м. Коростишів, вул. Жовтнева, 96.
Державною екологічною інспекцією в Житомирській області направлено матеріали встановлення розміру шкоди, зумовленої забрудненням та засміченням земельних ділянок до Коростишівського районного відділу УМВС України в Житомирській області для долучення до кримінального провадження з метою їх пред’явлення при встановленні осіб або суб’єктів господарювання, діями (бездіяльності) яких заподіяно шкоду.
Однак на адресу ДЕІ Житомирської області інформація стосовно осіб або суб’єктів господарювання, діями (бездіяльності) яких заподіяно шкоду внаслідок забруднення та засмічення земельних ділянок на території Коростишівської міської ради не надходило.
Тому, Державною екологічною інспекцією Поліського округу було направлено лист до Коростишівської районної державної адміністрації Житомирської області від 29.07.2019 за № 2368/2/3-07 щодо розгляду Вашого звернення в установленому порядку на засіданні постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами та негайного вжиття заходів для ліквідації звалища відходів та попередження і запобігання утворення несанкціонованих звалищ на підлеглій території.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

18.09.2019, 15:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 02.07.2019 за № 6101 про стихійне сміттєзвалище, яке складається із гранітних відходів каменеобробної промисловості та забруднює територію орієнтовною площею 4 га., що знаходиться за адресою: вул. Жовтнева, місто Коростишів, Житомирська область за наступними координатами: 50.330475362195, 29.033873230219 та інформує.
Відповідно до листа Коростишівської міської ради від 12.09.2019 за № 03-16/П-1966, земельна ділянка, на якій розміщені відходи, знаходяться за межами міста Коростишева.
Ліквідація стихійного сміттєзвалища можлива за умови прийнятих рішень Коростишівської міської ради та відповідного фінансування даних заходів.
У разі ліквідації даного сміттєзвалища, просимо підтвердити виконання Вашого звернення на електронному сервісу «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

18.09.2019, 20:39 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником