Звернення № 6098

#6098 створено 1 Липня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: набережна Під Скелями, 12, Житомир, Житомирська область, Україна, 10000
Координати сміттєзвалища: 50.246602172919, 28.654562205011
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 31 Липня 2019

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище на березі річки Кам’янка.
Однією з найбільш гострих екологічних проблем є забруднення навколишнього природного середовища твердими побутовими відходами. У складі відходів можуть перебувати отруйні легкі речовини, хімічні сполуки, важкі метали, які разом з опадами можуть потрапляти у водойми через ґрунтові води. Сміття, яке потрапляє у водойму забруднює екосистему в цілому. Ситуація критична, тому потребує негайного вирішення. Прошу вжити заходів, щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища та встановити, в даному місці, необхідну кількість контейнерів для збору ТПВ.

01.07.2019, 16:09 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.07.2019, 16:09 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

01.07.2019, 17:39 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.07.2019, 16:15 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 01.07.2019 за № 6098 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться по вул. Жуйка, 39 А, міста Житомир за наступними координатами: 50.246602172919, 28.654562205011 та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.


Документи:

Статус: Надано відповідь

29.07.2019, 11:37 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 01.07.2019 за № 6098 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться по вул. Жуйка, 39 А, міста Житомир за наступними координатами: 50.246602172919, 28.654562205011 та повідомляє.
Відповідно до листа Управління житлового господарства Житомирської міської ради від 24.07.2019 за № 1-1028 міською постійно діючою комісією з питань поводження з безхазяйними відходами 16.07.2019 розглянуто звернення та прийнято рішення доручити КП «АТП 0628» Житомирської міської ради в місячний термін, виконати роботи з ліквідації зазначеного безхазяйного сміттєзвалища.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

27.08.2019, 12:50 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 01.07.2019 за № 6098 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться по вул. Жуйка, 39 А, міста Житомир за наступними координатами: 50.246602172919, 28.654562205011 та повідомляє.
Відповідно до листа Управління житлового господарства Житомирської міської ради від 24.07.2019 за № 1-1028 міською постійно діючою комісією з питань поводження з безхазяйними відходами 16.07.2019 розглянуто звернення та прийнято рішення доручити КП «АТП 0628» Житомирської міської ради в місячний термін, виконати роботи з ліквідації зазначеного безхазяйного сміттєзвалища.
Враховуючи вищевказане та відсутність інформації стосовно вирішення даного питання, управління повторно направило Ваше звернення до КП «АТП 0628» Житомирської міської ради.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

26.09.2019, 17:04 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 01.07.2019 за № 6098 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться по вул. Жуйка, 39 А, міста Житомир за наступними координатами: 50.246602172919, 28.654562205011 та повідомляє.
Відповідно до листа Управління житлового господарства Житомирської міської ради від 24.07.2019 за № 1-1028, міською постійно діючою комісією з питань поводження з безхазяйними відходами 16.07.2019 розглянуто звернення та прийнято рішення доручити КП «АТП 0628» Житомирської міської ради в місячний термін, виконати роботи з ліквідації зазначеного безхазяйного сміттєзвалища.
Враховуючи вищевказане та відсутність інформації стосовно вирішення даного питання, управління втретє направило Ваше звернення до КП «АТП 0628» Житомирської міської ради.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

16.10.2019, 15:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 01.07.2019 за № 6098 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться на вул. Жуйка, 39 а, міста Житомир за наступними координатами: 50.246602172919, 28.654562205011 та повідомляє.
Відповідно до листа Управління житлового господарства Житомирської міської ради від 08.10.2019 за № 1-706,939, листом від 27.08.2019 № 568, комунальним підприємством повідомлено управління житлового господарства про те, що роботи з ліквідації сміттєзвалища по вул. Жуйка, 39 а, виконано в повному обсязі.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника