Звернення № 6092

#6092 створено 1 Липня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Житомир, Житомирська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.293524592434, 28.64023196671
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 31 Липня 2019

ВИКОНАНО

Соколовський кар’єр – мальовничий куточок околиці Житомира та одне з найулюбленіших місць відпочинку містян. За відсутності поблизу контейнерів для збору ТПВ та байдужості відпочивальників до навколишнього середовища, місце відпочинку, поступово перетворюється на сміттєве звалище. Звичайно, деякі люди не надають великого значення проблемі сміття, оскільки не розуміють, якої шкоди, крім неприємного запаху, він може нанести. У складі відходів можуть перебувати отруйні легкі речовини, хімічні сполуки, важкі метали, які разом з опадами можуть потрапляти у водойми через ґрунтові води. Ситуація критична, тому потребує негайного вирішення.

01.07.2019, 17:46 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.07.2019, 17:46 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.07.2019, 15:38 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.07.2019, 16:15 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 01.07.2019 за № 6092 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться за адресою: м. Житомир, на березі Соколовського кар’єру, за наступними координатами: 47.724680774343, 33.20524469018 та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.


Документи:

Статус: Надано відповідь

31.07.2019, 16:07 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України звернення від 01.07.2019 за № 6092 гр. Симон В.М. про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться за адресою: м. Житомир, на березі Соколовського кар’єру, за наступними координатами: 47.724680774343, 33.20524469018 та інформує.
Відповідно до листа управління житлового господарства Житомирської міської ради від 24.07.2019 за № 1-1064 за результатами роботи комісії КП «Автотранспортне підприємство 0628» Житомирської міської ради надано протокольне доручення виконати роботи з ліквідації безхазяйного сміттєзвалища, яке утворене на території прилеглій до Соколовського кар’єру.
Зазначені роботи будуть виконані силами комунального підприємства у серпні 2019 року.
Враховуючи зазначене, просимо підтвердити виконання Вашого звернення на електронному сервісу «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

11.09.2019, 11:38 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України звернення від 01.07.2019 за № 6092 гр. Симон В.М. про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться за адресою: м. Житомир, на березі Соколовського кар’єру, за наступними координатами: 47.724680774343, 33.20524469018 та інформує.
Відповідно до листа Управління житлового господарства Житомирської міської ради від 04.09.2019 за № 1-1238,1029 дане сміттєзвалище ліквідовано силами КП «АТП-0628» у серпні місяці 2019 року.
Враховуючи зазначене, просимо підтвердити виконання Вашого звернення на електронному сервісу «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

11.09.2019, 20:40 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником