Звернення № 6089

#6089 створено 1 Липня 2019

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: ринок "Березняки", Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.433518023406, 30.603696405888
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 31 Липня 2019

В РОБОТІ

Сегодні 01.07.2019 несанкціоноване сміттєзвалище, яке утворилося внаслідок діяльності комунальних працівників, виникло загорання (можливо внаслідок підпалу комунальними працівниками), задимлення від якого потрапило до житлового будинку і загрожувало здоров`ю мешканців даного будинку. Також могло призвести до загорання іншого несанкціонованого сміттєзвалища, яке утворюється від діяльності недобросовісних мешканців. Прошу вирішити дане питання та притягнути до відповідальності винуватих в цій ситуації відповідно до чинного законодавства України.

01.07.2019, 17:48 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.07.2019, 17:48 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця