Звернення № 6046

#6046 створено 2 Липня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Височана, Калуш, Івано-Франківська область, Україна, 77312
Координати сміттєзвалища: 49.025514338397, 24.392330646515
Відповідальний: Івано-Франківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Серпня 2019

В РОБОТІ

Біля смітника по вулиці Височана, що у місті Калуш, утворюється сміттєзвалище.
Сміття частенько не вивозять вчасно і люди кладуть сміття біля заповнених контейнерів - як на фото, працівники комунального підприємства вивозять тільки те сміття яке у контейнерах - відповідно сміття біля смітників накопичується, після останньої негоди - воно тепер в перемішку з деревами.
Я не раз звертався до міської ради (можете поглянути на скрін шоті) але, покищо нема сміттєвого майданчика який відповідав би нормам і системного вивезення сміття.

02.07.2019, 12:16 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.07.2019, 12:16 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця