Звернення № 6038

#6038 створено 27 Червня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: 2-й провулок Миру, 20, Житомир, Житомирська область, Україна, 10002
Координати сміттєзвалища: 50.287840279245, 28.608768711838
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Липня 2019

В РОБОТІ

Богунський карєр в м. Житомирі , на якому відпочиває в літній сезон багато місцян. Нажаль культура відпочинку людей дуже низька і тому там постійно гори сміття. Але це не означає , що місцевій владі геть взагалі нічого не потрібно робити з цим жахливим явищем. Яке повторюється із року в рік . Смітникі відсутні взагалі і ніхто ніколи не прибирає . Хоча були випадки , коли люди самі організовували суботники . Встановіть будьласка відповідальних з місцевої влади за цю територію та повідомте хто саме несе відповідальність за неї. Будемо дуже вдячні за як найшвидше реагування по цій заявці.

27.06.2019, 09:36 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

27.06.2019, 09:36 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.06.2019, 10:43 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.06.2019, 15:16 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення за № 6038 від 27.07.2019 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться у м. Житомирі, за адресою: 2-й пров. Миру, 20, за наступними координатами: 50.287840279245, 28.608768711838 та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваші звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

23.07.2019, 12:26 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення за № 6038 від 27.07.2019 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться у м. Житомирі, за адресою: 2-й пров. Миру, 20, за наступними координатами: 50.287840279245, 28.608768711838 та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи вищезазначене та відсутність інформації стосовно вирішення даних питань, управління повторно направило Ваше звернення до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

12.08.2019, 14:24 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення за № 6038 від 27.06.2019 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться у м. Житомирі, за адресою: 2-й пров. Миру, 20, за наступними координатами :
50.287840279245, 28.608768711838 та повідомляє.
Відповідно до листа Комунального підприємства «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради від 19.07.2019 за № 1060 було прийнято рішення доручити КП «АТП - 0628» Житомирської міської ради ліквідувати вказане безхазяйне сміттєзвалище в місячний термін.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

16.08.2019, 22:41 Спростування виконання Заявником.

Сміттезвалище ще більше розрослось. Ніхто нічого не робив . На Вас місцева влада тупо забила ! Мінприроди зі своєю інтерактивною мапою виходить є недієздатною структурою...

Статус: Відхилено Заявником

19.08.2019, 17:51 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення за № 6038 від 27.06.2019 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться у м. Житомирі, за адресою: 2-й пров. Миру, 20, за наступними координатами :
50.287840279245, 28.608768711838 та повідомляє.
Відповідно до листа Комунального підприємства «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради від 19.07.2019 за № 1060 було прийнято рішення доручити КП «АТП - 0628» Житомирської міської ради ліквідувати вказане безхазяйне сміттєзвалище в місячний термін.
Так як станом на 16.08.2019 вищезгадане сміттєзвалище не ліквідовано, а навпаки збільшилось, Ваше звернення направлено до Державної екологічної інспекції Поліського округу для вжиття заходів щодо ліквідації даного сміттєзвалища та притягнення винних до відповідальності згідно чинного законодавства.
Враховуючи вищезазначене та відсутність інформації про виконання даного звернення Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь