Звернення № 6028

#6028 створено 27 Червня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Р04, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 49.937056106034, 30.024165585637
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Липня 2019

В РОБОТІ

стихійне звалище

27.06.2019, 15:49 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

27.06.2019, 15:49 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

01.07.2019, 10:19 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

23.07.2019, 13:22 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 01.07.2019 № Ш 27.2437.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Шараєвського К.В. від 26.06.2019 № 6028-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 49.937056106034, 30.024165585637 та повідомляє, що стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване найближчим часом.

Статус: Надано відповідь