Звернення № 6002

#6002 створено 25 Червня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: 2-й провулок Миру, 20, Житомир, Житомирська область, Україна, 10002
Координати сміттєзвалища: 50.288095417417, 28.608359377831
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Липня 2019

В РОБОТІ

По дороге на карьер, прямо возле тропинки образовались две мусоросвалки, одна, а через 20 метров другая. И чтобы избежать повторного образования здесь свалок, надо как-то решить вопрос с мусорными баками и регулярным вывозом этого мусора. Ведь на этом карьере отдыхает масса людей со всего города!

25.06.2019, 20:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.06.2019, 20:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.06.2019, 09:06 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.06.2019, 15:32 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення за № 6002 від 25.07.2019 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться у м. Житомирі, за адресою: 2-й пров. Миру, 20, за наступними координатами: 50.288095417417, 28.608359377831та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваші звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Житомирської районної державної адміністрації, Станишівської ОТГ Житомирського району, Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

23.07.2019, 12:24 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення за № 6002 від 25.07.2019 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться у м. Житомирі, за адресою: 2-й пров. Миру, 20, за наступними координатами: 50.288095417417, 28.608359377831та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи вищевказане та відсутність інформації стосовно вирішення даних питань, управління повторно направило Ваше звернення до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

19.08.2019, 17:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення за № 6002 від 25.07.2019 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться у м. Житомирі, за адресою: 2-й пров. Миру, 20, за наступними координатами: 50.288095417417, 28.608359377831та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи вищевказане та відсутність інформації стосовно вирішення даних питань, управління повторно направило Ваше звернення до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

16.09.2019, 15:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення за № 6002 від 25.07.2019 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться у м. Житомирі, за адресою: 2-й пров. Миру, 20, за наступними координатами: 50.288095417417, 28.608359377831та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи вищевказане та відсутність інформації стосовно вирішення даних питань, управління вчетверте направило Ваше звернення до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

15.10.2019, 12:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення за № 6002 від 25.07.2019 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться у м. Житомирі, за адресою: 2-й пров. Миру, 20, за наступними координатами: 50.288095417417, 28.608359377831 та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи вищевказане та відсутність інформації стосовно вирішення даних питань, управління в п’яте направило Ваше звернення до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь