Звернення № 5971

#5971 створено 25 Червня 2019

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: Академсади, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.602307317687, 30.830554962158
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Липня 2019

В РОБОТІ

Вітаю! Вже довгий час біля автобусної зупинки ”Академічні сади” по дорозі від Димерського повороту (Чернігівська траса) у напрямку до с. Рожни-с.Літки знаходиться велика купа побутового сміття, яка розростається з кожним днем. І головне, що нікому не має діла до цього гармидеру. Буду вам вельми вдячним, якщо знайдете відповідальних та змусите їх навести порядок!

25.06.2019, 21:46 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.06.2019, 21:47 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.06.2019, 15:38 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.07.2019, 17:11 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 26.06.2019 № П 29.2389.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Плахова О.С. від 23.06.2019 № 5971-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.602307317687, 30.830554962158 та повідомляє.
Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації повідомив, що стихійне сміттєзвалище знаходиться на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 100605 Рожни – Велика Димерка – Гоголів.
Відповідно до п. 1.1. договору від 03.12.2018 № 1-19/20 ТОВ «Спец Комплект Постач» (далі-Виконавець) надає послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Київської області відповідно до нормативно-правових актів, норм і стандартів.
Зважаючи на вищевикладене, Департаментом доручено Виконавцю вжити відповідні заходи реагування і ліквідувати вищезазначені сміттєзвалища в межах наявного фінансування.

Статус: Надано відповідь