Звернення № 5949

#5949 створено 25 Червня 2019

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: Борщагівка, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.43619345109, 30.402105599642
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 25 Липня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Узбіччя дороги, котра лежить між вулицею Каблукова і вулицею Авторемонтною перетворено в сміттєзвалище. Порушено будь-які санітарні норми. Солом”янська РДА усунулася від прибирання і надіслала лист 19.03.19 №108-3483 до Департаменту міського благоустрою виконавчого органу КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ТА УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ). Однак сміття і посьогодні на місці.

25.06.2019, 22:11 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.06.2019, 22:11 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.07.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено