Звернення № 5945

#5945 створено 26 Червня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: 3A, бульвар Дружби Народів, 3А, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.411932, 30.528448
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 26 Липня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Кілька місяців тому комунальна служба прибирала територія, проте усе сміття не утилізувала

26.06.2019, 13:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.06.2019, 13:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.07.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено