Звернення № 5924

#5924 створено 21 Червня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Т1021, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 49.573230970047, 30.54987385869
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 21 Липня 2019

В РОБОТІ

15.06.19 року я приїхав разом із знайомими приїхав поїздити на квадроциклах ( неподалік від місця відміченого на карті наявні піщані доріжки для квардроциклів). Катаючись на квардроциклі я побачив, спершу одну машину, яка везла сміття, а через 1 годину другу машину ( легкову з причепом), яка також визла сміття, а поверталась вже без нього. Підїхавши в напрямку куди слідувала машина, я побачив жахливу картину, коли в красивому місці поміж молодих дерев на території близько 1-2 га розкидано безліч сміття (декілька місць)
Вважаю, що це бездіяльність місцевої влади (районної чи міської адміністрації), оскільки якщо б вони не боялись роботи і усвідомлювали, що саме вони влада, яка повинна слідкувати за порядком та організовувати безпечне та комфортне проживання для людей, то такого жаху не відбулось.
Прикріплюю фото 2-го місця стихійного сміття

Прошу:
- зясувати скільки було дано доручень посадових осіб щодо припинення явища, коли масово вивозиться сміття на стихійне сміттєзвалище
- зясувати скільки складено протоколів щодо порушників, які вивозили сміття (інспекторами з благоустрою, чи екологічними чи поліцією)
- вжити заходів, щодо ліквідації (вивезти сміття) стихійного сміттєзвалища. Недопустити викопування ями та закопування даного сміття в землю. Фінансування можна отримати, якщо правильно організувати роботу (зробити засідки на порушників, оштрафувати їх і таким чином наповнити бюджет).

21.06.2019, 10:13 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.06.2019, 10:13 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

24.06.2019, 11:51 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.07.2019, 16:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 21.06.2019 № О 44.2341.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Одягайло А.В. від 19.06.2019 № 5924-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 49.573230970047, 30.54987385869 та повідомляє.
Листом 09.07.2019 № 06-13/1197 Таращанська райдержадміністрація повідомила, що виявлені стихійні сміттєзвалища розташовані на земельній ділянці, яка на праві постійного користування землею належить Таращанському державному технічному та економіко-правовому коледжу. Сміття, побутові та будівельні відходів, тощо на вказані несанкціоновані сміттєзвалища завозились роками, їх обсяг досить великий. Для ліквідації сміттєзвалищ необхідні значні фінансові, матеріальні та фізичні ресурси.
Таращанський державний технічний та економіко-правовий коледж – державний навчальний заклад, який повністю фінансується з Державного бюджету України. Дирекція коледжу не є розпорядником коштів, виділених на здійснення навчального процесу, та не має повноважень на нецільове їх використання. В кошторисах витрат на 2019 рік кошти на ліквідацію сміттєзвалищ не передбачені. Разом з тим, в липні - серпні в навчальному закладі період масових відпусток, тому забезпечити ліквідацію стихійних сміттєзвалищ у встановлені терміни не має можливості.
З метою запобігання подальшого накопичення сміття на виявлених сміттєзвалищах та створення нових, проведення широкої роз’яснювальної та профілактичної роботи з жителями прилеглих вулиць м. Тараща, наказом директора коледжу від 03.07.2019 року № 32/1-04-07 створена робоча група, до якої включені представники коледжу, депутат та член виконкому Таращанської міської ради. Для виділення коштів дирекція коледжу


звернулася з проханням до Органу управління – Міністерства освіти і науки України.
Листом від 08.07.2019 року № 297 дирекція Таращанського державного технічного та економіко-правового коледжу бере відповідальність провести ліквідацію стихійних (несанкціонованих) сміттєзвалищ у вересні-жовтні 2019 року.


Документи:

Статус: Надано відповідь