Звернення № 5879

#5879 створено 27 Червня 2019

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Академсади, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.6024, 30.83097
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Липня 2019

В РОБОТІ

Прошу звернути увагу. Я гора сміття вже фактично на автобусній зупинці. Пенсіонери захлинаються від цього сміття і смороду поки чекають на транспорт. Дякую.

27.06.2019, 16:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

27.06.2019, 16:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

01.07.2019, 10:39 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.07.2019, 11:46 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 01.07.2019 № К 44.2438.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Кузьменка Я.О. від 11.06.2019 № 5879-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.6024, 30.83097 та повідомляє.
Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації повідомив, що стихійне сміттєзвалище знаходиться на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 100605 Рожни – Велика Димерка – Гоголів.
Відповідно до п. 1.1. договору від 03.12.2018 № 1-19/20 ТОВ «Спец Комплект Постач» (далі-Виконавець) надає послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Київської області відповідно до нормативно-правових актів, норм і стандартів.
Зважаючи на вищевикладене, Департаментом доручено Виконавцю вжити відповідні заходи реагування і ліквідувати вищезазначені сміттєзвалища в межах наявного фінансування.

Статус: Надано відповідь