Звернення № 5867

#5867 створено 10 Червня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Херсонська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.569405683272, 33.940428961068
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Липня 2019

В РОБОТІ

Херсон ул порт элеватор дом 13

10.06.2019, 15:20 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.06.2019, 15:20 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.06.2019, 15:17 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.07.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

22.07.2019, 08:18 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановний Едуарде Євгерійовичу,

У додатку остаточна відповідь на Ваше звернення № 5867

З Повагою,

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністраці


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника