Звернення № 5866

#5866 створено 10 Червня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.427570485867, 30.106837749372
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Липня 2019

В РОБОТІ

Прошу прибрати це неподобство

10.06.2019, 15:21 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.06.2019, 15:21 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.06.2019, 14:13 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.07.2019, 10:19 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 10.06.2019 № С 44.2250.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Супрун Ю.В. від 09.06.2019 № 5866-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.427570485867, 30.106837749372 та повідомляє.
Листом від 04.07.2019 № 02-26/402 Бузівська сільська рада Києво-Святошинського району повідомила, що стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване до 21.07.2019 року.

Статус: Надано відповідь