Звернення № 5865

#5865 створено 10 Червня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: проспект Академіка Палладіна, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.496728533499, 30.365785304457
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 10 Липня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Тут навіть вже почали викладати тротуар, але сміття все одно з’являється. Можливо, необхідно поставити урну, бо люди все одно будуть там накидувати гори сміття, так як поблизу ніде немає баку для сміття.

10.06.2019, 15:21 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.06.2019, 15:21 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.07.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено