Звернення № 5861

#5861 створено 27 Червня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Харківська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.928119187824, 36.11853338778
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Липня 2019

В РОБОТІ

Доброго дня.
Повторно звертаюсь з проханням ліквідувати сміттезвалище
Перше звернення Реєстраційний номер: № 5554 в системі https://ecomapa.gov.ua від 30.04.2019 залишилося без відповіді.

27.06.2019, 16:20 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

27.06.2019, 16:20 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.07.2019, 12:55 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.07.2019, 12:56 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо усунення порушення вимог природоохоронного законодавства, Департаментом направлено за належністю листи до Державної екологічної інспекції у Харківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, Харківської районної державної адміністрації Харківської області та Пісочинської селищної ради об’єднаної територіальної громади Харківського району Харківської області.
Одночасно повідомляємо, що Департаментом листами від 31.05.2019 №01-10/Г-219 та № 01-10/Г-217 Вас було проінформовано про ліквідацію сміттєзвалищ, вказаних у попередніх зверненнях (реєстраційні №5553 за координатами: 49.927177713398, 36.113820075989 та №5554 за координатами: 49.927715022095, 36.113176732506 в системі https://ecomapa.gov.ua) на підставі повідомлення Пісочинської селищної ради об’єднаної територіальної громади Харківського району Харківської області (лист від 30.05.2019 №1266).
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

07.07.2019, 20:16 Спростування виконання Заявником.

Сміттезвалища не Ліквідовано за координатами: 49.927177713398, 36.113820075989 та №5554 за координатами: 49.927715022095, 36.113176732506 в системі https://ecomapa.gov.ua). Інформація в Повідомленнях Пісочинської селищної ради об’єднаної територіальної громади Харківського району Харківської області (лист від 30.05.2019 №1266) - не відповідає дійсності.

Статус: Відхилено Заявником

18.07.2019, 10:44 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

За повідомленням Пісочинської селищної ради об’єднаної територіальної громади Харківського району Харківської області (лист від 15.07.2019 №1729), зазначене у Вашому зверненні несанкціоноване сміттєзвалище ліквідовано.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника