Звернення № 5855

#5855 створено 7 Червня 2019

2

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Андріївська, 19, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.46284, 30.524532
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 7 Липня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Стихійне сміттєзвалище

07.06.2019, 11:53 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.06.2019, 11:53 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.07.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено