Звернення № 5853

#5853 створено 7 Червня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Глеваха, Київська обл., Україна, 08630
Координати сміттєзвалища: 50.257508766893, 30.305715892464
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Липня 2019

В РОБОТІ

Смітезвалище в лісосмузі між ринком, станцію Глеваха та масиву Глеваха 1

07.06.2019, 11:54 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.06.2019, 11:54 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.06.2019, 14:13 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.06.2019, 11:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 07.06.2019 № П 07.2235.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Підкови В.В. від 06.06.2019 № 5853-ЗГ/ЕКМ, щодо несанкціонованого сміттєзвалища за координатами 50.257508766893, 30.305715892464 та повідомляє.
Листом від 19.06.2019 № 437/02-22 Глевахівська сільська рада повідомила, що стихійне сміттєзвалище знаходиться на території, яка перебуває в державній власності Укрзалізниці і призначена для розміщення та експлуатації будівель та споруд залізничного транспорту.
З метою вирішення даного питання, направлено лист до Укрзалізниці щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища.

Статус: Надано відповідь