Звернення № 5851

#5851 створено 7 Червня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Луганська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.898261101589, 38.481967393309
Відповідальний: Луганська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Липня 2019

В РОБОТІ

На території цього лісу ростуть проліски - квіти, що внесені в Червону Книгу України. Відпочиваючі залишають після себе купу сміття. Вважаю, що такі місця треба доглядати та карати тих, хто смітить.

07.06.2019, 11:57 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.06.2019, 11:57 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

03.07.2019, 10:53 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

03.07.2019, 10:54 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації (далі – Департамент) розглянув Ваше звернення від 07.06.2019 № 5851-ЗГ/ЕКМ щодо виявлення в Попаснянському районі Луганської області стихійного сміттєзвалища, розташованого за координатами 48.898261101589, 38.481967393309.
З метою вжиття дієвих заходів з ліквідації зазначеного сміттєзвалища Департаментом було направлено відповідні листи до Попаснянської райдержадміністрації та Державної екологічної інспекції в Луганській області.
За інформацією Попаснянської райдержадміністрації (лист від 26.06.2019 № 02-32-1710), виявлене Вами сміттєзвалище знаходиться на землях
ДП «Сєвєродонецьке ЛМГ», і його ліквідація планується підприємством у найближчий час.
Державною екологічною інспекцією інформації щодо розгляду Вашого звернення не надано.
Підсумовуючи викладене, повідомляємо, що порушене Вами питання залишається на контролі Департаменту, нами буде вжито додаткових заходів для його найшвидшого вирішення.


Документи:

Статус: Надано відповідь