Звернення № 5847

#5847 створено 7 Червня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Радіо, 11, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Координати сміттєзвалища: 46.472303182821, 30.69324798882
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Липня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Сміттезвалище змішаних відходів.

07.06.2019, 12:00 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.06.2019, 12:00 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.07.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено