Звернення № 5846

#5846 створено 7 Червня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вул. Олімпійська-3, Бровари, Київська обл., Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.509180859714, 30.835605897009
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Липня 2019

ВИКОНАНО

Во дворе дома по адресу Київська обл., м. Бровари, вул. Олімпійська, буд. 10 с недавних пор размещены мусорные баки. Место расположения ничем не ограждено, мусор на выходных не вывозится. Баки часто переполнены (см фото). Мусор беспрепятственно разносится ветром и собаками по двору.

07.06.2019, 11:59 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.06.2019, 11:59 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.06.2019, 14:16 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

20.06.2019, 11:03 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

20.06.2019, 11:05 Підтвердження виконання Заявником.

Спасибо

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником