Звернення № 5845

#5845 створено 7 Червня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Харитонова, 7А, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, Україна, 50000
Координати сміттєзвалища: 47.91069959999, 33.340650200871
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Липня 2019

В РОБОТІ

Добрый день. Это не мусорник, это свалка которую не контролирует никто, живет много бездомных как собак так и людей, ветром разносит по всем деревьям и подъездам, страшно туда ходить чтобы выбросить мусор. Про сортировку мусора говорить не стану. Прошу в ближайшее время навесли порядок и построить чистую и огражденную мусорку. Спасибо.

07.06.2019, 11:58 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.06.2019, 11:58 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.06.2019, 13:05 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.07.2019, 15:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Антоне Юрійовичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

04.07.2019, 18:30 Спростування виконання Заявником.

Нічого взагалі не зроблено.

Статус: Відхилено Заявником

26.07.2019, 14:15 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Антоне Юрійовичу! Надаємо додаткову відповідь.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

05.08.2019, 13:16 Спростування виконання Заявником.

Статус: Відхилено Заявником

15.08.2019, 17:56 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Антоне Юрійовичу! Надаємо додаткову відповідь.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

15.08.2019, 18:18 Спростування виконання Заявником.

Порядка никогда не будет.

Статус: Відхилено Заявником

16.08.2019, 11:12 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Антоне Юрійовичу! Роботи по збиранню та вивезенню сміття за вказаною адресою заплановано виконати у термін до 20.08.2019. Заявник впродовж трьох місяців має можливість підтвердити факт усунення проблеми та залишити свій відгук.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника