Звернення № 5844

#5844 створено 7 Червня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Гвоздиківка, Чернігівська область, Україна, 15208
Координати сміттєзвалища: 51.819842476127, 31.909244209528
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Липня 2019

В РОБОТІ

Свалка бытового - строительно мусора. Через 50 метров прямо по дороге, точно такая же.

07.06.2019, 12:11 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.06.2019, 12:11 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

05.07.2019, 14:32 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.07.2019, 14:34 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення щодо виявлення стихійного сміттєзвалища, зареєстроване 04.06.2019 за №5844 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа» та повідомляє наступне.
Відповідно до інформації Сновської районної державної адміністрації, у зв'язку із великою завантаженістю техніки та обмеженою кількістю робочої сили, здійснити роботи по прибиранню вивезенню сміття у стислі терміни не вдалося. Дане питання вирішиться найближчим часом.
Відповідь на звернення (лист Департаменту від 05.07.2019р. №03-10/60-М) додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь