Звернення № 5843

#5843 створено 7 Червня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Львівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.647814077104, 23.875016346574
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Липня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Доброго дня, мною були виявленні стихійні сміттязвалища. Залишаю більш точні координати, так як ваш система не дає такої змоги.

49.645838, 23.871919
49.646163, 23.871875
49.647481, 23.874842

п.с. Що в кар’єрі що біля, усюди можна знайти сміття, я відмітив найбільші купи.

07.06.2019, 11:59 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.06.2019, 11:59 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.07.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено