Звернення № 5836

#5836 створено 7 Червня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Морозівка, Житомирська область, Україна, 11614
Координати сміттєзвалища: 50.927074170605, 29.422234296799
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Липня 2019

В РОБОТІ

Сделали свалку, горы мусора, отходы строй мусора, пластик, бытовой мусор. Голова правления знает кто вывозит и никак не реагирует!
Ещё в таком ужасном виде село не видела как при этом главе правления!
Ещё специально поджигают поля вокруг села- все выжгли .

07.06.2019, 12:01 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.06.2019, 12:02 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.06.2019, 14:58 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.06.2019, 11:51 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення від 07.06.2019 за №5836 отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться у селі Морозівка, Малинського району за наступними координатами: 50.927074170605, 29.422234296799 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Таким чином, Ваше звернення направлено до Малинської РДА, Морозівської сільської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді, Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

10.07.2019, 17:24 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за №5836 від 07.06.2019 стосовно стихійного сміттєзвалища у с.Морозівка, Малинського району Житомирської області за наступними координатами: 50.927074170605, 29.422234296799 та інформує.
Відповідно до листа Малинської районної державної адміністрації від 04.07.2019 за № 04/05/801 ТА мОРОЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІД 04.07.2019 ЗА № 196 дане сміттєзвалище є паспортизоване від 06.08.2004 року за №13.41 і в даний час відбуваються заходи щодо приведення його стану до норм згідно чинного законодавства.
Таким чином, просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника