Звернення № 5809

#5809 створено 31 Травня 2019

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: 12, Первомайський, Харківська область, Україна, 64100
Координати сміттєзвалища: 49.401288, 36.205602
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Червня 2019

НЕ ВИКОНАНО

дуже велике стихійне сміттєзвалище в пос.Олексіївка біля річки Берека.

31.05.2019, 18:59 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

31.05.2019, 18:59 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.06.2019, 12:50 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.06.2019, 14:05 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Первомайської районної державної адміністрації, Олексіївської сільської ради Первомайського району Харківської області, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

16.06.2019, 20:23 Спростування виконання Заявником.

Статус: Відхилено Заявником

11.07.2019, 17:20 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Департаментом було запропоновано Первомайській районній державній адміністрації та Олексіївській сільській раді Первомайського району вжити заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.
Питання щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища знаходиться на контролі Олексіївської сільської ради Первомайського району Харківської області.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

16.07.2019, 20:56 Спростування виконання Заявником.

Никто ничего не делает. Свалка растет.

Статус: Відхилено Заявником