Звернення № 5764

#5764 створено 22 Травня 2019

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Лук'янівська, 9Б, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.46407, 30.50683
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 21 Червня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Необхідно прибрати сміттєзвалище

22.05.2019, 08:55 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.05.2019, 08:55 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.06.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено