Звернення № 5751

#5751 створено 21 Травня 2019

2

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Нижній Вал, 11, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.464228, 30.507564
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 20 Червня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Необхідно прибрати сміттєзвалище

21.05.2019, 11:02 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.05.2019, 11:02 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.06.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено