Звернення № 5749

#5749 створено 21 Травня 2019

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Ломоносова
Координати сміттєзвалища: 50.4501, 30.5234
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 20 Червня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Мотлох на місті колишнього гаража

21.05.2019, 10:57 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.05.2019, 10:57 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.06.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено