Звернення № 5736

#5736 створено 28 Травня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Городня вулиця, 5, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000
Координати сміттєзвалища: 47.792988774873, 35.210637487471
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Червня 2019

В РОБОТІ

Доброго дня!
Мешканці дому по вул. Городня 5 викидають та складують будівельний мусор на дорогу по вул. Городня-балка Поповка між будинками, чим засмічують та забруднюють вулицю. Будівельний мусор на дорозі на дорозі вул. Городня-балка Поповка заважає пересування транспорту та людей. Дощі размивають будівельний мусор та глину які забруднють вище вказану дорогу.
На зауваження мешканців, що проживають по вул. Городня-балка Поповка не реагують. Мусор збирати з дороги не збираються.
Мною було створено звернення по впливу та сприянню уборки вказаного мусору, та наведення ладу.
Але районна адміністрація комунарського району м.Запоріжжя займається брехливими відписками, та ніяк не реагує на виправлення забруднення.
Більше того начальник інспекції благоустрою запорізської міської ради Змієнко В.В. пише брехливі листи, що вони провели перевірку і сміття та будівельні відходи на дорозі по ул. Городня 5 не знайшли, та фактів не зафіксували.
Фотофіксацію забруднення додаю з фактами забруднення.
До посадових осіб за бездіяльність та брехню прошу провести службові перевірки та наказати за подачу завідомо неправдивих показань і дій, що вже для держ. посадових осіб має на увазі юридичну відповідальність, в тому числі і кримінальну.
Чи тільки через подачу заяв в прокуратуру і суд держ. посадові особи почнуть працювати?
Прошу оперативно прореагувати та вирішити питання.

28.05.2019, 14:47 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.05.2019, 14:47 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.05.2019, 09:53 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.06.2019, 15:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області

Статус: Надано відповідь