Звернення № 5715

#5715 створено 2 Липня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Н01, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.059134364521, 30.624703802168

НА РОЗГЛЯДІ

Село Григорівка Обухівського району на земельній ділянці з кадастровим номером 3223182001:01:029:0002, яка перебуває в оренді ТОВ «Міжрегіональний факторинговий союз» на несанкціонованому сміттєзвалищі в ями скидаються побутові відходи. Несанкціоноване сміттєзвалище не ліквідовується. Прошу Київську обласну державну адміністрацію вжити дієвих заходів щодо вирішення питання по ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.

02.07.2019, 12:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.07.2019, 12:51 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця