Звернення № 5696

#5696 створено 15 Травня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Горіхівська, 19, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58000
Координати сміттєзвалища: 48.284831743891, 25.89885907898
Відповідальний: Чернівецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Червня 2019

В РОБОТІ

Повторне звернення за вказаною адресою. В результаті першого звернення 31.01.2019 # 4641сміття було прибрані через 40 днів після звернення, про те не в повному об’ємі. Що призвело до утворення ще більшого за розмірами стихійного сміттєзвалища. Сміттєзвалище заважає руху автомобілів, перериваючи вулицю. Окрім того, сміттєзвалища провокує збір та розплід бездоглядних тварин. Місцева влада на повідомлення не реагує. Просимо вирішити проблему.

15.05.2019, 11:56 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.05.2019, 11:57 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернівецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця